Adana ev temizliğinde 7/24 kesintisiz iletişim

Sürekli büyüyen ve büyümekte olan Temizlik sektöründe hizmetin sürekliliğinin sağlanabilmesi açısından kaliteden ödün vermeksizin tüm bilgi ve tecrübelerimizi harmanlayarak tamamen müşteri memnuniyetine endeksli hareket etmekteyiz.
Ev temizliğinde her hizmetin kaliteli ve devamlılığını sağlamak firmamızın ana prensiplerini oluşturmaktadır.
Ev temizliğinde 7/24 kesintisiz iletişim imkânı ile günün her saatinde ihtiyacınız olan hizmeti temin edebilirsiniz.
Aldığınız hizmetin her aşamasında sizlere ciddi bir muhatabın varlığı ile rahat ve huzurlu bir çalışma alışkanlığını size İncek Temizlik sunacaktır.
Ev/ofis/okul/banka veya fabrikanızda bizim temizlik işimiz bittiğinde size arkamızdan sıcacık bir güle güle demek kalacaktır. Bu bir DurucanTemizlik farkıdır.
İncek Temizlik Ev temizliği  merkezinden Adana’nın tüm ilçelerine fiyat farkı gözetmeksizin aynı kalite ve güvenle hizmet etmektedir.
Ev temizlik hizmetini ve genel temizlik kapsamında tıpkı bir ev hanımı hassasiyeti ile kendi mekânımız mantığı ile hareket ederek öncelikle yapmış olduğumuz işi kendimizin beğenip benimsememizle neticelendirmeyi ilke edinerek bunun paralelinde müşteri memnuniyeti ve bir dostluk bağının oluşturulması bilincini taşıyoruz.

Ev temizliği’nde bütün cam ve Çerçevelerin Temizlenerek Silinmesi,
Duvar ve Tavanların tozunun alınması gerektiğinde silinmesi
Banyo ve wclerin silinip temizlenmesi ve akabinde buhar makinesi ile Dezenfekte Edilerek sağlıklı bir ortama kavuşturulması,
Mutfak Dolaplarının Silinmesi, Islak Zeminlerin Temizlenmesi,
Halı ve Koltukların Yıkanması veya silinmesi (isteğe bağlıdır)
gibi gerekli olan bütün diğer temizlik işlemlerini Adana Temizlik hassasiyeti ile uygulayarak gönül rahatlığı ile sizlere temiz ve hijyenik ortamlar sunmaktan gurur duyarız.

İncek  Temizlik geniş bir yelpazeden sizlere hizmet etmektedir. Ve hizmetlerimiz arasında
Ev Temizliği, Dış Cephe ve Cam Silimi, Genel Temizlik, Ofis Temizliği, Buharlı Temizlik, Duvar Silimi, İnşaat Temizliği, Tadilat Temizliği, Mezar Taşları Temizliği, Yangın, Sonrası Temizlik, Koltuk Yıkama, Halıflex Yıkama, Villa Temizliği, Kurumsal Temizlik, İş Merkezi Temizliği, Bina Temizliği, Site Temizliği, Sert Zemin cila işlemi, Jalûzi Perde Temizliği, Tül Perde Temizliği, Stor Tül Perde Temizliği, İlaçlama Hizmetleri, Özel hemşire, Özel refakatçi, Özel bakıcı ve Destek hizmetlerimiz ile sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz

• Ev Temizliği Ev hanımı titizliği ile sizin istekleriniz dikkate alınarak yapılır.
• Büro Ofis Temizliği İstenirse elektronik eşyalarınızın özel temizliği de dâhil işyeri temizliğiniz itina ile yapılır
• İnşaat Sonrası Temizlik Özel aparat ve malzeme ile yapılabilen inşaat sonrası temizliğimize apartman iç kapı önü ve yangın merdivenleri dâhildir.
• Dış Cephe ve Cam temizliği Plaza Apartman ve silo iş hanı v.b. kule vinç ve askılı asansör yardımı ile temizlik yapılmaktadır.
• Banka ve Market temizliği Periyodik bakım sözleşmesi şartları içerisinde düzenli banka veya vardiyalı sistemle market yer ve reyon büro temizlikleri yapılmaktadır
• Sağlık Kuruluşları Atık kimyevi maddelerin özel araçlara yerleştirilmesi ileri hijyen ortamlarının muhafazası ile birlikte temizliğin devam ettirilmesi.
• Halı ve Koltuk temizliği Bir telefon ile halılarınız evden alınarak temizlenerek en geç 4 gün içinde evinize teslim edilir. Değerli halılarınız teslim öncesi sigortalanır.
• Plaza gökdelen dış cephe ve cam temizlikleri konusunda uzman ekiplerimiz ile özel ekipmanlar kullanılarak yapılır.

Etiketler işyeri temizliği

temizlik